ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАШ САДОК

Дошкільний навчальний заклад  ясла-садок №7 комбінованого типу  «Червоненька квіточка» Звенигородської районної  ради  , україномовний.

Заснований у листопаді, 1974 року, розрахований на  88  місць, функціонує 6 грп, 1 група для дітей раннього віку, 5 груп для дітей дошкільного віку.

Звенигородський дошкільний навчальний заклад № 7 Звенигородської районної ради Черкаської області (далі - ДНЗ) знаходиться за адресою: 20200,             м. Звенигородка, вул.О.Кошиця, 3а. Рішенням Звенигородської міської ради від 22.01.2009 року № 38-23/V  дошкільному навчальному закладу  яслам - садку  №7 «Червоненька квіточка» виділена земельна  ділянка площею 4613 кв. м.

Розрахований на 88 місць, працює  за Програмою навчання і виховання дітей дошкільного віку «Я  у світі», Базовим компонентом.

Відомості

29

14

15

Дошкільний навчальний заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами: 1 завідувач, 1 вихователь-методист, 9 вихователів,1 музичний керівник,  1 –інструктор з фізкультури , 1- психолог , усього 14  педагогів.

.

За наслідками атестації  педагоги дошкільного навчального закладу  мають такі кваліфікаційні категорії:

«Спеціаліст вищої категорії»- 1 педагог

« Спеціаліст першої категорії»-1 педагог;

«Спеціаліст другої  категорії» - 2 педагоги;

«Спеціаліст»- 6 педагоги;

«9 тарифний розряд»-1 педагог;

« 8 тарифний розряд»-2 педагоги;

Звання «Вихователь-методист»-1 педагог

Наявність вакантних посад – відсутні.

Завдання закладу :

1.Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, у тому числі, з особливими освітніми потребами, продовжувати створювати в ДНЗ здоров’язбережувальне середовище, цілісну систему формування культури здоров’я в єдності з батьками.

2. Активізувати роботу з формування соціально - комунікативної компетенції дітей дошкільного віку шляхом використання методів інтерактивної взаємодії, в тому числі, мнемотехніки.

3. Продовжувати розвивати духовно-моральну сферу дошкільників шляхом формування у них почуття патріотизму.

4. Забезпечити наступність в роботі з дітьми старшого дошкільного віку та учнями перших класів шляхом взаємодії зі школою.